آخرین بروزرسانی: چهارشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۸

درباره

درباره ما

فروشگاه اینترنتی امیلدان با شروع سال ۱۳۹۶ با هدف ارائه برنج اصل و با کیفیت به صورت مستقیم از شمال کشور و از مهد برنج ایران یعنی استان گیلان راه اندازی شد تا کمکی در راستای حل مشکلات هموطنان گرامی در سراسر ایران را اعم از خرید برنج تقلبی، گران قیمت، ترکیب شده با برنج کم کیفیت و خارجی و… کرده باشد.

امیلدان همواره تلاش خود را بر ارائه بهترین کیفیت و اطمینان خاطر مشتریان خود نهاده تا با تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی هرگونه شبه و عدم اطمینان خریداران محترم را نسبت به کیفیت پایین محصولات حدالامکان به حداقل برساند.

برنج هاشمی | برنج ایرانی | خرید آنلاین برنج | برنج علی کاظمی

امیلدان کجاست

امیلدان، روستایی است که تقریبا تمام جمعیت آن شغل کشاورزی را دنبال میکنند که یکی از با کیفیت ترین برنج های ایران از این روستا و روستاهای توابع آن تولید میشود. این روستا در استان گیلان، شهرستان رشت و از توابع بخش لشت نشاء واقع شده است.

در سر شماری سال ۱۳۸۵ جمعیت این بخش (لشت نشاء) ۳۶۴۸۳ نفر گزارش شده است. این منطقه به دلیل وجود رودهایی همانند رود سفید رود و همچنین وجود دریای خزر (کاسپین) در نزدیکی آن طبیعت بسیار خوب و همچنین خاک بسیار حاصل خیر را دارا می باشد که همگی در کنار یکدیگر شرایط بسیار مطلوبی را جهت کاشت و پرورش برنج فراهم آورده اند تا جایی که برنج های این منطقه و برخی از کشاورزان آن هر ساله به عنوان کشاورز نمونه و همچنین برنج برتر و با کیفیت سال انتخاب می شوند.

تصاویر واقعی

در فروشگاه امیلدان تمامی تصاویری که در صفحه محصولات مشاهده میکنید کاملا واقعی بوده و تصویر آن عیناً از محصول موجود تهیه شده است. از آنجایی که غلات و حبوبات در هر بار تولید میتوانند کیفیت متفاوتی داشته باشند در هر بازه زمانی و بعد از اتمام موجودی از محصول مورد نظر و تهیه محصولات جدید، تصویر محصول نیز بروز رسانی خواهد شد.

در اغلامی مانند برنج که کیفیت پخت آن نیز حائز اهمیت است در صفحه محصول تصویری از بعد از پخت محصول نیز قرار داده شده است تا هموطنان گرامی بتوانند محصول را با دقت و اطمینان خاطر بیشتری ( ضمن وجود گارانتی بازگشت وجه) تهیه کنند.